Santechnikos darbai

Santechnikos darbai namuose apima labai platų paslaugų spektrą. Jiems priskiriami smulkių santechnikos įrenginių montavimo ar tam tikros sistemos įrengimo bei remonto darbai nuo lašančio čiaupo sutvarkymo, buitinės technikos bei prietaisų sujungimo su vandentiekiu iki visiškai atliktų, žmogaus kasdienybę pagerinančių, sistemų įrengimo darbų. Lauko santechnikos darbams priskiriami inžinerinių tinklų sistemų montavimo, remonto, senų vamzdžių suvirinimo ar keitimo darbai. Nors kartais atrodo, jog nėra sudėtinga atlikti tam tikrus darbus, tačiau tikriausiai nedaugelis žmonių žino, jog įrengiant vandentiekio sistemą jos skleidžiamas garsas neturi viršyti numatytos leistinos ribos (dieną ir naktį šis skaičius skiriasi, darbo ir namų aplinkoje taip pat) ir pan. subtilumų. Dėl to kartais nepakanka tiesiog mokėti prisukti ar atsukti keletą varžtų, bet reikia žinoti teorinius dalykus ir būti praktiškai su tuo susidūrus.

Santechnikos darbai Klaipėdoje vykdomi profesionalių meistrų, kurie pasirūpina tiek vidaus, tiek lauko nedidelių gedimų šalinimu, vandentiekio, kanalizacijos, šildymo sistemos (ar jų kelių – kompleksiškai tarpusavyje suderintų) įrengimu, įskaitant vis labiau žmonių pamėgtą grindininį šildymą, kurį galima suderinti su centralizuotu ar kolektoriniu. Suteikta garantija užtikrina, jog ilgą laiką nereikės rūpintis ir jaudintis kažkam sugedus – operatyviai reaguojame į sulauktas užklausas dėl gedimo ir greitai atliekame visus reikalingus remonto darbus. Taip pat teikiamos ir negarantinio remonto aptarnavimo paslaugos.

Darbuotojai pataria ir padeda išsirinkti visas reikalingos sistemos sudedamąsias dalis, atsižvelgiant į jų suderinamumą, darbo tarpusavyje ypatumus. Dažnai klientams patiems bandant visa tai išsirinkti susiklosto sudėtinga situacija, kadangi kai kuriais atvejais gamintojai negamina visos sistemos, o tik tam tikras jos dalis. Tad užsakovui sunkiai pagelbėti gali ir parduotuvių konsultantai, kurie nežino namo išdėstymo ir kitų parametrų, reikalingų norimų sistemų įrengimui. Mūsų komanda aplankiusi objektą įvertina praktines galimybes su techniniu namo, kotedžo, buto projektu ir suderina optimaliausią sprendimą. Atliekame darbus individualiuose žmonių namuose, daugiabučiuose, visuomeniniuose pastatuose, gamybiniuose ir komerciniuose objektuose. Avariniu atveju komanda atvyksta tuoj pat ir santechnikos darbai Klaipėdoje atliekami per trumpiausią laiką.

Mūsų kvalifikuotų meistrų komanda:

• atlieka smukius vonios ir virtuvės santechnikos įrenginių remonto darbus;
• prijungia vonią, dušą, praustuvę, tualetą, buitinius prietaisus prie bendros vamzdynų ir nuotekų sistemos;
• montuoja naujas karšto, šalto vandens, nuotekų vamzdynų sistemas, vykdo senųjų pakeitimo ar remonto darbus. Organizuoja lauko lietaus vandens nuvedimo ir drenažo sistemų darbus;
• įrengia pasirinktą šildymo sistemą (grindininį, orinį, kolektorinį) arba keletą jų derinant tarpusavyje. Taip pat vykdo esamų sistemų, jų dalių patikrą, o radus pakitimų, juos pašalina. Taip užtikrinamas efektyvus darbas ir geriausi šildymo rezultatai, sumažinantys šildymo išlaidas;
• atlieka ventiliacijos sistemų įrengimo, tikrinimo ir remonto darbus. Vis dažniau susirūpinama tinkamu namų vėdinimu, gaivesniu oru, ką gali užtikrinti įrengtos ventiliacijos sistemos. Priklausomai nuo objekto, patalpos meistrai padeda savininkams apsispręsti dėl tinkamos įrangos (pavyzdžiui, kokį kondicionierių pasirinkti: lubinį, sieninį, natūralios traukos ir t.t.). Jei namuose jau įrengta vėdinimo sistema, naudinga atlikti jos praktiką, o gavus netenkinančius rezultatus, rasti netinkamo veikimo priežastis ir jas pašalinti.

Priklausomai nuo pageidavimo ir reikalingumo įrengiama visa technika, išvedžiojami vamzdžiai, atliekami jų sujungimo darbai. Sumontuota sistema yra tikrinama ir darbų metu, jog viską atlikus jau būtų galima naudotis reikiama įranga be jokių nemalonių sutrikimų. Taigi, jei norite išvengti papildomų rūpesčių, kurie sukelia ne tik materialių, bet ir laiko nuostolių, patikėkite darbus specialistams, kurie atvykę greitai išspręs net ir sudėtingai susiklosčiusias avarines situacijas.